Steun Nijmegen Klinkt met een kleine donatie
Nijmegen Klinkt kan georganiseerd worden door een mooie subsidie van de gemeente Nijmegen. Daar zijn we dankbaar voor maar om alles zo goed mogelijk te organiseren komt er veel bij kijken. Een financiële ondersteuning groot of klein is van harte welkom.
Programma Nijmegen Klinkt 2024
Kijk goed naar de datum, het programma is over twee dagen verdeeld.
Valkhof | |||
1 Juni | |||
12:00 | – | 12:45 | Muziekgezelschap Edelweisz |
13:00 | – | 13:45 | Keizerstads Juniorenorkest |
14:00 | – | 14:45 | Keizerstads Jeugdorkest |
15:00 | – | 15:45 | Music and More |
16:00 | – | 16:45 | Airborne malletband |
17:00 | – | 17:45 | Nijmeegs Koper Konsort |
18:00 | – | 18:45 | Programma Maestro met het CMC |
Plein 1944 | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Popkoor Continue |
12:45 | – | 13:15 | Rockkoor Nijmegen |
13:30 | – | 14:00 | Popkoor Popolo |
14:00 | – | 15:00 | streetparade |
15:00 | – | 15:30 | Popkoor Galou |
15:40 | – | 16:10 | Smartlappenkoor ‘De Kleppers’ |
16:20 | – | 16:50 | Zangkoor NOVA Druten |
17:00 | – | 17:30 | Plica Vocalis |
17:40 | – | 18:10 | Popkoor The Anthony Singers |
Raadhuishof | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | AtRandom |
12:40 | – | 13:10 | Zinng! |
13:20 | – | 13:50 | Vocalgroup Close2Vida |
14:00 | – | 14:30 | Koor Pistache |
14:40 | – | 15:10 | |
15:20 | – | 15:50 | Rockkoor Shout! |
16:00 | – | 16:30 | Vocals4All |
16:40 | – | 17:10 |
Grote Markt | |||
1 juni Tussenprogramma wordt verzorgd door Bloastest | |||
12:00 | – | 12:45 | Trekharmonica’s Waorumnnie |
13:00 | – | 13:45 | Canisius Concertband |
14:00 | – | 15:00 | Koninklijke muziekvereniging St. Caecilia Saasveld |
15:15 | – | 15:45 | |
15:45 | – | 16:15 | Utnimweegssmartlappenkoor |
16:30 | – | 17:15 | Sprok |
17:15 | – | 17:45 | Bloastest |
Molenstraatkerk | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Wereldmuziekkoor Nijmegen |
12:45 | – | 13:15 | |
13:30 | – | 14:00 | Nijmeegs Studentenkoor Alphons Diepenbrock |
14:15 | – | 14:45 | Ex Falso |
15:00 | – | 15:30 | Kamerkoor Sequentus |
15:45 | – | 16:15 | The Campus Choir |
16:30 | – | 17:00 | Sisters muziektheater |
Nicolaaskapel | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Liederen van Quilter: 8 Shakespeare Songs |
12:45 | – | 13:15 | Het Linssen trio |
13:30 | – | 14:00 | Klezmore |
14:15 | – | 14:45 | Jacqueline des Tombe en Huub Rennen |
15:00 | – | 15:30 | Artire en Chroma |
15:45 | – | 16:15 | Kelderkoor |
16:30 | – | 17:00 | Solo met een Tw!st |
17:15 | – | 17:45 | Balalaika Ensemble Iwoesjka |
18:00 | – | 18:30 | Balkantrio |
Stevenskerk | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Voces Caelestes |
12:45 | – | 13:15 | Heisterkoor |
13:30 | – | 14:00 | Klarinettenensemble Mooi van Hout |
Faberplein | |||
1 juni | |||
12:30 | – | 14:00 | Flex Dansstudio |
14:00 | – | 15:30 | Kizomba Evolution |
15:30 | – | 17:00 | JazzOut |
Streetparade door de stad – start 13:30 | |||
Plein 44 – gezamenlijk optreden 14:30 | |||
Airborne malletband Oosterbeek | |||
Slagwerkgroep Neerbosch-Oost | |||
Batavorum Pipes and Drums | |||
Vrijwillige Drumfanfare van de Koninklijke luchtmacht | |||
Arnhemband | |||
Tambourcorps Erpel | |||
Excelsior uit Renkum |
Valkhof | |||
2 juni Tussenprogramma wordt verzorgd door Kladderadatsch | |||
12:00 | – | 12:45 | Harmonie Tarcisius leerlingenorkest |
13:00 | – | 13:45 | Harmonie Tarcisius |
14:00 | – | 14:45 | Jeugdorkest De Stefaantjes |
15:00 | – | 15:45 | Philharmonie Nijmegen |
16:00 | – | 16:45 | Flos Campi orkest |
17:00 | – | 17:45 | Bigband HAN |
18:00 | – | 18:45 | Muziekvereniging Kunst en Volharding |
Plein 1944 | |||
2 juni Tussenprogramma wordt verzorgd door De Volle Blaos | |||
12:00 | – | 12:30 | KoMore |
12:45 | – | 13:15 | Switch |
13:30 | – | 14:00 | Popkoor Multivox |
14:15 | – | 14:45 | Zanggroep Splinter |
15:00 | – | 15:30 | Amusementskoor Surprise |
15:45 | – | 16:15 | Popkoor Apart |
16:30 | – | 17:00 | Popkoor Vision |
17:15 | – | 17:45 | N-Core |
18:00 | – | 18:30 | Jukebox party |
Raadhuishof | |||
2 juni Tussenprogramma wordt verzorgd door De Volle Blaos en Big Charles Brassband | |||
12:00 | – | 12:30 | Pur Sang |
12:40 | – | 13:10 | Vocal Group The Project |
13:20 | – | 13:50 | @NOON |
14:00 | – | 14:30 | Smartlappenkoor ‘De Weesgegroetjes” |
14:40 | – | 15:10 | Barbershopkoor Between Two Rivers |
15:20 | – | 15:50 | 50 Ways |
16:00 | – | 16:30 | Overasselts koor Engsele |
16:40 | – | 17:10 | History Sounds |
17:20 | – | 17:50 | Vocal Group Revolt |
18:00 | – | 18:30 | Vocal Group Lith |
Grote Markt | |||
2 juni Tussenprogramma wordt verzorgd door de Big Charles Brassband | |||
12:00 | – | 12:45 | Big Band 6611 |
13:00 | – | 13:45 | Qharmony |
14:00 | – | 14:45 | Het Nijmeegs Seniorenorkest |
15:00 | – | 15:45 | Percussion Together |
16:00 | – | 16:45 | UNA Kekerdom |
17:00 | – | 17:45 | Nijmeegs Amusements Orkest |
18:00 | – | 18:45 | Harmonie Hatert |
Stevenskerk | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Tvaltai |
12:45 | – | 13:15 | Colourfulcitykoor Nijmegen |
13:30 | – | 14:00 | Arnhems Klarinettenkoor |
14:15 | – | 14:45 | Kamerkoor Ton sur Ton |
15:00 | – | 15:30 | Koor Terpsichoré |
15:45 | – | 16:15 | El Mundo |
16:30 | – | 17:00 | Weerter Gemengd Koor Vivace |
Schepenhal | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Cantus Obliquus Nijmegen |
12:45 | – | 13:15 | Flos Campi koor |
13:30 | – | 14:00 | Het Nijmeegs Vrouwenkoor |
14:15 | – | 14:45 | Keizerskwartet |
15:00 | – | 15:30 | Vrouwenkoor DiaZ |
15:45 | – | 16:15 | Doolin |
16:30 | – | 17:00 | Regiokoor Tamtam |
Molenstraatkerk | |||
2 juni | |||
12:30 | – | 13:15 | Casaluna |
13:30 | – | 14:00 | Saxofoonensemble Jean Perry |
14:15 | – | 14:45 | Weerter Gemengd Koor Vivace |
15:00 | – | 15:30 | Kamerkoor Mnemosyne |
15:45 | – | 16:15 | Cantiamo |
16:30 | – | 17:00 | Zangvereniging The Lads |
Nicolaaskapel | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Tonoloco |
12:45 | – | 13:15 | Operettig |
13:30 | – | 14:00 | Waalkwartet |
14:15 | – | 14:45 | Noviomagus Kwartet |
15:00 | – | 15:30 | Rob van Heck/Heleen de Witte |
15:45 | – | 16:15 | Het Gelders Saxofoonkwartet |
16:30 | – | 17:00 | NSK Carmina Ludicra |
17:15 | – | 17:45 | Paul Drijvers – solo chansons |
Faberplein | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 13:30 | ID Dance |
13:30 | – | 15:00 | Bachata Passion |
15:00 | – | 16:30 | Passion with Flow |
16:30 | – | 18:00 | Lindy What? Lindy Hop! |
Hoogstraatje | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 13:30 | JazzOut |
13:30 | – | 15:00 | Salsa Tipica |
15:00 | – | 16:30 | Flamenco Nijmegen |
16:30 | – | 18:00 | Argentijnse Tango in Nijmegen |
Mariënburgkapel | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Windkracht |
12:45 | – | 13:15 | Blazersensemble La Spiritata |
13:30 | – | 14:00 | Come in… |
14:15 | – | 14:45 | Balkankoor Kitka |
15:00 | – | 15:30 | Promo-ensemble van Vereniging Huismuziek Nijmegen e/o |
15:45 | – | 16:15 | Melodivas073 |